Zdecydowałeś się na życiowe zmiany? Coaching jest dla Ciebie!

Zdecydowałeś się na życiowe zmiany? Coaching jest dla Ciebie! W coachingu niebywale istotny jest aspekt, że coach wcale nie musi mieć doświadczenia ani specjalistycznej edukacji w dziedzinie, która jest przedmiotem coachingu. Na pewno posiadanie takiej wiedzy może być pomocne, jednak nie jest niezbędne, ponieważ coach w relacji z klientem nie pełni funkcji mentora, konsultanta czy doradcy, a jedynie partnera do wspierania potencjału, do osiągnięcia jak najlepszych wyników.
O ile już decydujemy się na coaching, to bez wątpienia pragniemy przekształceń w naszym życiu i to przemian na lepsze.
Częstokroć wynika to z tego, że nie wiemy jak się do tego zabrać ażeby osiągnąć wymarzony cel i wówczas z poradą przychodzi nam coach, uświadamiając nam, że to co współcześnie mamy w zupełności wystarczy do osiągnięcia marzenia.
Dlatego w coachingu najistotniejsze są kwalifikacje coacha, powiązane z kierowaniem procesami uczenia czy dokonywania zmian. Głównym założeniem coachingu jest używanie zasobów wiedzy i kwalifikacji już posiadanych i właściwe zmotywowanie i obcowanie z klientem w celowym poprawieniu jego działania.

Szczegóły strony www.coachingbalance.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.coachingbalance.pl:

Zdecydowałeś się na życiowe zmiany? Coaching jest dla Ciebie!

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 56 Odwiedziny googlebot 526

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: