Systemy ociepleń i zaprawy klejowe do tynków

Systemy ociepleń i zaprawy klejowe do tynków Firma ASTEX-TYNKI, która produkuje nie tylko tynki i zaprawy klejowe do tynków, ale również znakomite systemy ociepleń (systemy dociepleniowe) oraz grunty, farby, kleje i mnóstwo innych produktów dla rynku budowlnaego jest przedsiębiorstwem o 100%-owo polskim kapitale.

Wyroby Astexu stały się już rozpoznawale na obcym rynku: Szwecji, Anglii, Krajach Wspólnoty Niepodległych Państw. Po ulepszeniu w 2011r. parku maszyn, została zwiększona wielkość produkcji i wciąż jest poszerzany wybór tynków i elementów do systemów ociepleń, które produkujemy. Produkty posiadają wysoką jakość z pełną gwaranacją od Astexu.

Prace rozwojowe Astex

Mamy w dyspozycji nowoczesne laboratorium, w którym ulepszamy nasze produkty oraz przeprowadzamy wszelkiego typu badania. W latach 2010-2011 zakupiliśmy jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych dla zapraw na mokro i do fabr, a rok później zwiększyliśmy jeszcze moce przerobowe w układach "na sucho" poprzez kupno wysoce nowoczesnej linii produkcyjnej oraz przez modernizacje suszarni do piasku w 2012r. Ukończeniem ostatnieggo etapu modernizacji Astex-Tynki było otrzymanie dokładnie 12 czerwca 2006 roku prestiżowego Certyfikatu ISO 9001:2008.

Rolę "Astexu" w rynku gwarantuje to, iż współpracujemy z licznymi spółkami budowlanymi i wykonawczymi, które jedynie pracują na naszym systemie ociepleń elementów zewnętrznych budynków zwanym Astex-Term.
Co interesujące, Astex wytwarza również zaprawy klejowe i tynki dla innych producentów systemów ociepleniowych pod ich własną marką. Duże doświadczenie w produkcji z bardzo wymagającymi partnerami postawiło przed nami utrzymanie bardzo wysokiej jakości produktów, wdrażanie nowych, a także przedsięwzięcia w laboratorium.

Szczegóły strony www.astex-tynki.pl:

Komentarze:

  • HenrykT » (raport)

    Polecam tynki akrylowe i silikonowe produkcji Astex - bardzo dobrze trzymają, nawet po kilku latach (mam porównanie). Pozdrawiam.

    Data dodania: 25 04 2016

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.astex-tynki.pl:

Systemy ociepleń i zaprawy klejowe do tynków

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 136 Odwiedziny googlebot 1344

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: